DIZAINAS-zalias-3Interneto svetainių kūrimas susideda iš komplekso paslaugų, kurias suderinus gauname puikų rezultatą ir maloniai nusiteikusį mūsų klientą. Dizainas, programavimas, informacijos talpinimas, informacijos pateikimas reikiamomis pasaulio kalbomis, optimizavimas mobiliesiems įrenginiams ir vidinis interneto svetainės seo optimizavimas tai sėkmingas paketas, leidžiantis pasiekti Jūsų klientą per paieškos variklius ir pristatyti Jūsų siūlomas paslaugas ar Jūsų parduodamus produktus, o dažnu atveju, ir parduoti produktus pasinaudojant elektroninės parduotuvės pagalba.

Interneto svetainių kūrimas - tai pagrindinė mūsų įmonės veiklos sritis jau nuo 2011 metų. Turime elektroninės prekybos patirtį, kuriame įvairias reklamos formas (video, tekstai, reklaminiai skydeliai), be to taip pat kuriame ir administruojame įvairaus sudėtingumo sistemas, elektronines parduotuves, interneto portalus. 

Turime nemažai idėjų, kurias plėtojame ir vystome. Ieškome draugų ir partnerių projektams: www.SiauliuDienos.lt; www.TelevizijaInternete.lt; www.WelcomeToLithuania.eu; www.AutoUrmas.lt; www.PlayFM.lt

Esame sukūrę ir savo darbe sėkmingai naudojame sąskaitų išrašymo internete sistemą www.elsaskaita.lt

Žemiau pateikiame platesnius aprašymus apie kiekvieną paslaugą iš bendro paketo kuris reikalingas norint sukurti sėkmingą interneto svetainę ar el. parduotuvę. Galite paskaityti plačiau arba paprasčiausiai parašyti mums ir paprašyti konsultacijos apie tai ko Jums reikia. Mes žinome, kad interneto svetainės kūrimas Jums suteikia daug papildomų klausimų į kuriuos esame pasirengę atsakyti. Klauskite - patarsime!

Jums galime pasiūlyti tiek unikalius interneto svetainių kūrimo darbus, kuomet interneto svetainė bus kuriama pagal Jūsų pageidavimus ir Jūsų vykdomos veiklos ar Jūsų potencialių klientų poreikius, tiek teminių svetainių, įsigytų iš pageidaujamo tiekėjo pritaikymo darbus, kuomet Jūsų įsigyta WordPress ar OpenCart tema bus pritaikoma pagal visus pateiktus reikalavimus. Taip pat galime tobulinti įsigytas temas, sukurti joms reikiamus įskiepius (angl. plugins), neatpažįstamai pakeisti įsigytos temos išvaizdą paliekant visus techninius sprendimus ar diegti kitus, programuojamus sprendimus.

Mes dirbame hobį derindami su darbu, tad joks Jūsų patikėtas darbas mums nėra sunkus ar nemėgstamas!

Elektroninės Vizijos, MB - Vadovas
Linas Karickas
Linas Karickas
Elektroninės Vizijos, MB - Vadovas

Interneto svetainių kūrimas - tai mano hobis pavirtęs darbu. Dirbdamas Jums, aš linksminuosi...

Klausimams


Siųsti