Interneto svetainės daugiakalbiškumas (te nesupyksta kalbininkai, bet taip aiškiausia apibūdinti teikiamą paslaugą), pagal mūsų numatytus parametrus, diegiamas su daugiau nei 40 kalbų. Naudojant įdiegtą kalbų redaktorių, taip pat galite prisidėti ir savo kalbos variantus (pavyzdžiui, Kanados prancūzų ar ispanų Meksikos ir t.t.).

Lengvas kalbų pridėjimo ir/ar pašalinimo valdymas leis Jums turėti reikiamą kiekį interneto svetainės kalbų tik keletu paspaudimų. Jei sistema naudotis nesugebėsite, visuomet Jums padėsime įsidiegti reikiamą kalbą ir pateikti informaciją numatyta interneto svetainės kalba.

Visoms įdiegtoms kalboms bus galima atlikti interneto svetainės turinio optimizavimą, tad Jūsų svetainės SEO bus nepriekaištingas. Sistema gali leisti skirtingas interneto svetainės kalbas pasiekti skirtingais domenais. PVZ.: www.svetaine.lt bus lietuvių kalba, o www.mysite.com bus jau anglų kalba. Taip pat galime nustatyti, kad Jūsų el. svetainė pati atpažintų iš kokios šalies prisijungė Jūsų potencialus klientas ir pagal vartotojo naršyklės kalbos nustatymus įjungtų tinkamą kalbą.

Daugiau informacijos apie interneto svetainės daugiakalbiškumą suteiksime elektroniniu paštu arba telefonu. Jei skubate, galite pasinaudoti klausimams skirta kontaktų forma.

Mūsų diegiamas interneto svetainės daugiakalbiškumas suderinamas su mūsų diegiamomis turinio valdymo sistemomis. Jei nežinote kokią turinio valdymo sistemą naudojate, galite paklausti mūsų. Konsultacijos nieko nekainuoja.

Primename, įdiegta sistema neišvers Jūsų tekstų automatiškai. Vertimo tekstus teks patalpinti savarankiškai suderinus su vertėjais arba išvertus patiems. Interneto svetainių daugiakalbiškumas pagal nutylėjima išvers interneto svetainės meniu punktus ir/ar kitą nekintamą informaciją.

 

 

Klausimams


Siųsti
9745 View