Interneto svetainių informacijos talpinimas tai kompleksinė paslauga leidžianti greičiau „pasileisti“ interneto svetainę. Praktikoje taikome nemokamų mokymų kaip naudotis interneto svetaine programą tačiau pastebėjome, kad pirminį startą geriau atlikti mums kaip paslaugos tiekėjams.

Jei pageidausite interneto svetainių informacijos talpinimas gali būti kaip pastovi paslauga teikiama Jūsų įmonei ar įstaigai. Kaip sakoma: „Geriau kiekvienas dirba savo darbą, nuo to tik bus visiems geriau“. Jei Jūs esate statybininkas, tai Jums turbūt geriau sekasi statyti nei laužyti galvą kaip ir kokią informaciją būtų geriau pateikti savo interneto svetainėje. Mes galime pasiūlyti visas paslaugas interneto svetainių informacijos talpinimui. Galime kurti video, daryti atliktų darbų nuotraukas, daryti Jūsų elektroninės parduotuvės produktų nuotraukas, kurti Jūsų veiklą apibūdinančius tekstus.

Renginių organizatoriai, vairavimo mokytojai, geriamo vandens pardavėjai ar kita veikla užsiimantys geriausiai išmano tai ką daro. Mes: bendradarbiaudami su tekstų rašytojais, sukursime reikiamus produktų ar paslaugų aprašymus, bendradarbiaudami su reklaminių filmų kūrėjais , sukursime Jums video pristatymus, bendradarbiaudami su fotografijos meistrais, sukursime paslaugas, atliktus darbus ar siūlomus produktus reprezentuojančias nuotraukas ir visą tai patalpinsime Jūsų interneto svetainėje.

Kiekvienam atliekant savo darbą kaštai sumažės daugiau nei per pusę... 

PAPILDOMAI: informacija sutvarkoma pagal SEO reikalavimus, nuotraukos sutvarkomos, kad derėtų prie Jūsų svetainės dizaino ir išmatavimų parametrų, pateikta informacija išplatinama daugiau kaip 100 skirtingų socialinių tinklų paskyrų. Norite aktyvaus marketingo? Susisiekite su mumis el. paštu, telefonu ar pasinaudodami klausimams skirta kontaktų forma.

Klausimams


Siųsti

7945 View