Interneto svetainių SEO optimizavimas tai vienas iš paskutinių ir būtinų žingsnių prieš „paleidžiant į gyvenimą“ pas mus sukurtą Jūsų interneto svetainę. Juk interneto svetainę tam ir sukūrėme, kad Jūsų paslaugos ir/ar prekės būtų randamos. 

Pagal Jūsų siūlomas prekes ar teikiamas paslaugas suformuojame reikiamus puslapius bei paslaugų ir prekių katalogus kuriuose atliekame visus reikalingus veiksmus tam, kad Jūsų produktas ar paslauga atsirastų paieškos sistemose kuo aukščiau. Pateiktuose pavyzdžiuose matote pirmame puslapyje google paieškos sistemoje esančius rezultatus. Tai mūsų patenkintų klientų paieškų rezultatai.

Interneto svetainių SEO optimizavimas tai paslauga leidžianti perteikti Jūsų žinutę klientui ir pakviesti jį apsilankyti Jūsų puslapyje. Tai būtinas ir nenutrūkstamas procesas. Informacija svetainėje turi būti nuolat atnaujinama ir „gyva“, tuomet Jūsų paslaugos ir/ar prekės  bus randamos, o Jūs liksite patenkinti savo internetinės svetainės darbu.

Interneto svetainių SEO optimizavimas paieškos sistemoms (dažniausiai vartojamas trumpinys SEO (šis sutrumpinimas yra kilęs iš angliško pavadinimo – search engine optimization) tai internetinio tinklalapio raktinių žodžių naudojimas turinyje bei išorinių nuorodų tinklo kūrimas siekiant iškelti rezultatus į kuo aukštesnes pozicijas.

 

Klausimams


Siųsti

Pateikiame keletą savo SEO darbų pavyzdžių...8890 View